Μια φρέσκια προσέγγιση στη

Μάθηση

Ανακαλύψτε την εκπαίδευση!

ONLINE ΜΑΘΗΜΑΤΑ

Η παροχή μαθημάτων γίνεται διαδικτυακά σε πραγματικό χρόνο.

Όλοι οι σπουδαστές έρχονται σε επαφή ζωντανά με τον καθηγητή μέσω διαδικτύου. Εξομοίωση όλων των κομματιών της παραδοσιακής τάξης (παράδοση μαθήματος, εξέταση μαθητή, ασκήσεις, διόρθωση ασκήσεων, ερωτήσεις κ.τ.λ.).

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ

Η παροχή μαθημάτων γίνεται στο εκπαιδευτικό ίδρυμα και σε πραγματικό χρόνο.

Όλοι οι σπουδαστές έρχονται σε επαφή ζωντανά με τον καθηγητή στον χώρο μας. Εξομοίωση όλων των κομματιών της παραδοσιακής τάξης (παράδοση μαθήματος, εξέταση μαθητή, ασκήσεις, διόρθωση ασκήσεων, ερωτήσεις κ.τ.λ.).

ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Επιμορφωτικά επαγγελματικά εξ αποστάσεως ή δια ζώσης σεμινάρια ενηλίκων.

Όλοι οι σπουδαστές έρχονται σε επαφή ζωντανά με τον καθηγητή μέσω διαδικτύου ή σε επαφή ζωντανά με τον καθηγητή στον χώρο μας. Αφορά σε σεμινάρια επιμόρφωσης ή επαγγελματικής κατάρτισης που καλύπτουν μία ευρεία θεματική γκάμα.

Τι μας κάνει ξεχωριστούς

Η πολυετής πορεία μας αποτελεί εγγύηση αποτελέσματος για τις εξετάσεις σας.
Το σχολείο λόγω της γνώσης της εμπειρίας και της κατάρτισης προσφέρει προγράμματα και υπηρεσίες στους σπουδαστές που δεν θα μπορούσαν να έχουν στην πλειονότητα των άλλων φροντιστηρίων.
Γιατί τα μαθήματα είναι εντελώς δωρεάν για τους φοιτητές αλλά και τους ανέργους ΟΑΕΔ.
Ακούμε το σπουδαστή μας δίνοντας βάση στις πραγματικές του ανάγκες. Μπορούμε να του προσφέρουμε αυτό που πραγματικά επιθυμεί ενημερώνοντας τον για όλες τις επιλογές που έχει και όχι να τον κατευθύνουμε εκεί που εμείς θέλουμε.
Οι καθηγητές μας δεν είναι απλώς πτυχιούχοι στο αντικείμενο που διδάσκουν αλλά έχουν κάνει χρήση των γλωσσών είτε ως native speakers είτε έχοντας μετεκπαιδευτεί σε χώρες που ομιλιέται η γλώσσα.
Το σχολείο εκτός του ότι είναι από τα πλέον αναγνωρίσιμα στην πόλη της Θεσσαλονίκης, έχει επιλεχτεί ως εξεταστικό κέντρο για μια γκάμα εξετάσεων (TOEFL, UNICERT, CAMBRIDGE, BULATS, ECDL, VELLUM).
Η πολυετής πορεία μας αποτελεί εγγύηση αποτελέσματος για τις εξετάσεις σας.

30 χρόνια επιτυχημένης πορείας

30.000+
απόφοιτoι μαθητές

νο.1 εξεταστικό κέντρο στην Ελλάδα

100% ποσοστό επιτυχίας στην πληροφορική

99% ποσοστό επιτυχίας στις ξένες γλώσσες

30 χρόνια επιτυχημένης πορείας

30.000+
απόφοιτoι μαθητές

νο.1 εξεταστικό κέντρο στην Ελλάδα

100% ποσοστό επιτυχίας στην πληροφορική

99% ποσοστό επιτυχίας στις ξένες γλώσσες

Άλλαξε το μέλλον σου με ένα μόνο κλικ!